VoIP Katowice

NETFactor.pl - obsługa informatyczna firm, projektowanie stron internetowych, usługi VoIP dla firm. Chcesz płacić mniej za telefon w firmie? Tanie rozmowy telefoniczne! Katowice, Sosnowiec. Linux - instalacja i administracja.

  strona główna NETFactor.pl | oferta | realizacje | kontakt  
Doradztwo prawo pracy BHP

Najnowszy projekt to serwis internetowy firmy Simplex. 

NETFactor.plNasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej, światowej jakości produktów, profesjonalnych usług oraz rozwiązań informatycznych. Wykorzystujemy nowoczesne, sprawdzone technologie, które gwarantują solidność i bezpieczeństwo.


Obszar naszej działalności to kompleksowa obsługa informatyczna firm. Zajmujemy się wdrażaniem telefonii internetowej VoIP dla potrzeb biznesowych. Oferujemy usługi związane z budową wizerunku firm oraz promocją ich produktów przy wykorzystaniu Internetu i technik multimedialnych. Prowadzimy wdrożenia systemu Linux do firm i instytucji, organizujemy również szkolenia.


Naszym celem jest dostarczyć Klientowi narzędzi i usług, dzięki którym będzie mógł zarządzać przedsiębiorstwem w sposób pewny, nowoczesny i elastyczny, co w efekcie zapewni dalszy jego rozwój. Oferowane przez nas usługi pozwalają na znaczną redukcję kosztów prowadzenia działalności oraz optymalizację zarówno czynności administracyjnych jak i operacyjnych. Bardzo szybko procentuje to w postaci sprawniejszego działania całego przedsiębiorstwa.


Obserwując uważnie rozwój technologii i metod informatycznych na świecie, stale poszerzamy gamę produktów. Naszą siłą i atutem zapewniającym sukces jest młody i ambitny zespół profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem.


VoIP dla biznesu

Chcesz płacić mniej za telefon w firmie? NETFactor.pl oferuje usługi VoIP dopasowane do potrzeb małych i średnich firm. Dzięki nam możliwa jest redukcja kosztów połączeń telefonicznych nawet o 90% przy zachowanu dotychczasowych numerów i urządzeń.

więcej

Multimedia i WWW

Istotnym aspektem działalności NETFactor.pl są usługi związane z budową wizerunku firm i promocją ich produktów. Nasza oferta obejmuje projektowanie stron internetowych, wykonujemy ponadto loga firmowe, prezentacje multimedialne i banery reklamowe.

więcej

 NETFactor.pl, ul. Krucza 4, 43-360 Meszna
 tel: 697-611-748, e-mail: biuro@netfactor.pl
© 2004-2006 NETFactor. All rights reserved. 

NETFactor.pl - obsługa informatyczna firm, strony internetowe, usługi VoIP dla firm. Chcesz płacić mniej za telefon w firmie? Tanie połączenia telefoniczne! Katowice, Sosnowiec. Linux - instalacja i administracja.