VoIP Katowice

NETFactor.pl - obsługa informatyczna firm, projektowanie stron internetowych, usługi VoIP dla firm. Chcesz płacić mniej za telefon w firmie? Tanie rozmowy telefoniczne! Katowice, Sosnowiec. Linux - instalacja i administracja.

  strona główna NETFactor.pl | oferta | realizacje | kontakt  

Oferta

Doradztwo prawo pracy BHP

Najnowszy projekt to serwis internetowy firmy Simplex. 

Oferta VoIP dla biznesuTanie rozmowy telefoniczne dla firm oparte na technologii VoIP stanowią alternatywę dla telefonii tradycyjnej. Połączenia nawiązywane są tutaj poprzez sieć Internet, a nie tradycyjną linię telefoniczną, dzięki czemu ich koszt jest bardzo niski.


Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich firm, które pragną usprawnić swoje działanie przez zastosowanie najnowocześniejszych technologii komunikacyjnych przy jednoczesnej redukcji kosztów połączeń telefonicznych.


Jeżeli chcesz ograniczyć koszt firmowych rozmów telefonicznych powinieneś skorzystać z telefonii VoIP. Telefony naprawdę nie muszą być drogie. Wybierzemy i wdrożymy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Oferowany przez nas system posiada następujące cechy:

  • Dzwonisz tak jak dotychczas, z telefonu na telefon, dzięki terminalowi, do którego podłączasz zwykły aparat telefoniczny lub centralkę w Twojej firmie.
  • Twoje połączenia działają na każdym stałym łączu do Internetu o przepustowości min. 128 kb/s (np. Neostrada, DSL)
  • Aby dzwonić nie potrzebujesz komputera.
  • Płacisz dużo mniej za połączenia międzynarodowe, międzymiastowe, komórkowe oraz lokalne.
  • Telefonujesz pomiędzy terminalami (np. oddziałami firmy) za darmo - niezależnie od miejsca i kraju gdzie znajduje się terminal VoIP.
  • Obecne numery telefonów w firmie pozostają bez zmian.
  • Posiadasz możliwość wysyłania faksów.
  • Dotychczasowe linie telefoniczne mogą być nadal wykorzystywane do ruchu wychodzącego i przychodzącego.
  • Wysoka mobilność rozwiązania powoduje, że zawsze możesz być pod tym samym numerem telefonu.

Koszt wdrożenie systemu VoIP w firmie zależy od złożoności istniejącej infrastruktury telefonicznej oraz zakresu usług, jakie ma on oferować.


VoIP dla biznesu

Chcesz płacić mniej za telefon w firmie? NETFactor.pl oferuje usługi VoIP dopasowane do potrzeb małych i średnich firm. Dzięki nam możliwa jest redukcja kosztów połączeń telefonicznych nawet o 90% przy zachowanu dotychczasowych numerów i urządzeń.

więcej

Multimedia i WWW

Istotnym aspektem działalności NETFactor.pl są usługi związane z budową wizerunku firm i promocją ich produktów. Nasza oferta obejmuje projektowanie stron internetowych, wykonujemy ponadto loga firmowe, prezentacje multimedialne i banery reklamowe.

więcej

 NETFactor.pl, ul. Krucza 4, 43-360 Meszna
 tel: 697-611-748, e-mail: biuro@netfactor.pl
© 2004-2006 NETFactor. All rights reserved. 

NETFactor.pl - obsługa informatyczna firm, strony internetowe, usługi VoIP dla firm. Chcesz płacić mniej za telefon w firmie? Tanie połączenia telefoniczne! Katowice, Sosnowiec. Linux - instalacja i administracja.